Språk
Dansk
Norsk
Islandsk
Svensk
Finsk
Engelsk
Tysk
Estisk
Latvisk
10.05.2024
01:17
Sola Golfklubb
(
Turneringsliste
)
Match-play cup
Sola Golfklubb, 21.04.2009 - 28.09.2009
GolfBox innlogging
ENGLISH
DANISH
SWEDISH
NORWEGIAN
FINNISH
ESTONIAN
ICELANDIC
Denne funksjonen krever at du er logget inn
GolfBox brukernavn
Passord
Logg inn
STARTLISTER
:
Startliste
VENTELISTE
:
Venteliste
DELTAGERLISTE
:
Klasse A
LEADERBOARD
:
Klasse A
DIVERSE
:
Bestemmelser og praktiske opplysninger
Her kan du melde deg på, betale eller melde deg av.
Startliste - A
Neste runde >>
Runde 1
Runde 2
24.05.2009
21.06.2009
Lør
00:00
Sverre kolltveit Skomedal
(1)
1
Lør
00:00
Per Anders Morgan Skarnes
(32)
vs
Per Anders Morgan Skarnes
(32)
vs
Raymond Boger
(33)
Lør
00:00
Charles William Hillier
(16)
vs
Kjetil Aasoldsen
(17)
Lør
00:00
Rudi Jansen Van Vuuren
(8)
2
Lør
00:00
Terje Erga
(25)
vs
Terje Erga
(25)
vs
Knut Lofthus
(40)
Lør
00:00
Kjartan Førde
(9)
3
Lør
00:00
Gregory John Bertram
(24)
vs
Gregory John Bertram
(24)
vs
Ole Stig Egeland
(41)
Lør
00:00
James Hebert
(4)
4
Lør
00:00
Sigbjørn Kalvenes
(29)
vs
David Hulks
(36)
vs
David Hulks
(36)
Lør
00:00
Brynjar Belsnes
(13)
5
Lør
00:00
Christer Djuve
(20)
vs
Christer Djuve
(20)
vs
Audun Lerøy Engesbak
(45)
Lør
00:00
Bjørn Harald Engseth
(5)
6
Lør
00:00
Robert Dahle
(28)
vs
Ragnar Schwebs
(37)
vs
Ragnar Schwebs
(37)
Lør
00:00
Bjørnar Vold
(12)
7
Lør
00:00
Steinar Rasmussen
(21)
vs
Steinar Rasmussen
(21)
vs
René Åsen
(44)
8
Lør
00:00
Espen Ogne
(43)
Lør
00:00
Alf Helge Sunde
(22)
vs
Alf Helge Sunde
(22)
vs
Falk Kuhne
(11)
9
Lør
00:00
Mohammad Ali Golrang
(38)
Lør
00:00
Erik Wold
(27)
vs
Erik Wold
(27)
vs
Torbjørn Pollen
(6)
10
Lør
00:00
Arnfinn Rømuld
(46)
Lør
00:00
Bjørn Kristian Stangeland
(19)
vs
Bjørn Kristian Stangeland
(19)
vs
Kenneth Torstveit
(14)
11
Lør
00:00
Christian Balchen
(35)
Lør
00:00
Christian Balchen
(35)
vs
Eivind Egeland
(30)
vs
Per Morten Thingbø
(3)
12
Lør
00:00
Johan Leutscher
(42)
Lør
00:00
Jan Seglem
(23)
vs
Jan Seglem
(23)
vs
Anders Rein
(10)
13
Lør
00:00
Tor Jacob Lorentzen-Styr
(39)
Lør
00:00
Leif Andreas Andersen
(26)
vs
Leif Andreas Andersen
(26)
vs
Tore Nyrén
(7)
14
Lør
00:00
Ture Johan Hegreberg
(47)
Lør
00:00
Ture Johan Hegreberg
(47)
vs
Vidar Krogh
(18)
vs
Øivind Skauerud
(15)
15
Lør
00:00
Gunnar Barmen
(34)
Lør
00:00
Gunnar Barmen
(34)
vs
Sigbjørn Bø
(31)
vs
Kine Wold
(2)
< Turneringsliste
GolfBox A/S - Sensommervej 34 F - 8600 Silkeborg
Copyright © GolfBox A/S ® 2014